به وبسایت سمپاشی ماهان خوش آمدید

آشنایی با موریانه و روش های مقابله با آن

توسط :Sampashi تاریخ :‌ 17 دی 1398, 12:51 دسته بندی : وبلاگ

موریانه چیست ؟

مقابله با موریانه

موریانه ها حشراتی در اندازه کوچک هستند که همچون اکثر حشرات به صورت دسته جمعی در کنار هم زیست می کنند . مهمترین منبع تغذیه موریانه چوب و ساختارهایی که در آن چوب بکار رفته می باشد و در سراسر دنیا یافت می شوند . هر کلونی موریانه از اجزایی همچون پادشاه ، ملکه و سرباز تشکیل شده که می تواند تا یک میلیون و یا بیشتر موریانه را در خود جای دهد .

 

شناسایی محل زندگی موریانه

اگر سطوح چوبی موجود در منزل شما همچون درها ، قرنیزهای چوبی ، کابینت یا کفپوش های چوبی دچار خردگی شده باشند این مهمترین نشانه وجود موریانه است ؛ پوک شدن داخل قرنیز به طوری که با دست زدن به آن یا کشیدن جسم تیز بر روی آن شکسته شود اخطاری برای وجود موریانه در اطراف شماست .

 

راه های مبارزه با موریانه

تنها راه مبارزه اثبات شده برای خلاصی صد در صد از دست موریانه ها سمپاشی محل به صورت کلی است یعنی اگر موریانه در زیر زمین یافت شد فقط آنجا را سمپاشی نکنید بلکه سراسر خانه را سمپاشی کنید ؛ قطعا برای سم پاشی موریانه از شرکت های سمپاشی استفاده کنید چون در این زمینه از شما با تجربه تر و حرفه ای تر هستند . گروه سمپاشی ماهان با سالیان سال تجربه مفید این اطمینان را به شما می دهد که بصورت تضمین شده می تواند شما را در مبارزه با موریانه یاری دهد .

به منظور دریافت مشاوره تنها کافی است با شماره های سمپاشي ماهان تماس حاصل نمایید .

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سمپاشی ماهان است.
انصراف