به وبسایت سمپاشی ماهان خوش آمدید

سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران و کافی شاپ

سمپاشی رستوران

اگر برای نابودی حشرات و موجودات مزاحم در رستوران ها نیاز به کمک دارید سمپاشی ماهان در خدمت شماست

سمپاشی رستوران با جدیدترین سم های استاندارد ایرانی و خارجی بدون هرگونه اثرات سوء برای شما عزیزان

مشاوره رایگان سمپاشی رستوران تنها با یک تماس

بالاترین درصد نابودی انواع حشرات ، سوسک و موش با مناسب ترین قیمت سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران

" اگر برای سم پاشی رستوران ، کافی شاپ و فست فود نیاز به یک مجموعه مطمئن دارید ، سمپاشی ماهان را انتخاب کنید "

 

سم پاشی رستوران

همان طور که می دانید تمیزی رستوران ها از اهمیت ویژه ای برخودار است. این مکان ها که وظیفه پخت انواع غذای ایرانی و خارجی را بر عهده دارند مورد توجه خانواده های ایرانی هستند. یکی از مهم ترین نکات در ارتباط با رستوران ها  نبودن جانوران بیماری زا و موذی در آن است. زیرا می تواند موجب بیماری های بسیاری شود و به علاوه موجب می شود که مشتریان از رستوران گریخته و هیچ گاه به آن بر نگردند.

انواع مختلف جانوران موذی مانند سوسک، مگس، موش، پشه و ... می توانند وارد محیط رستوران شده و از نظر بهداشتی بسیار خطرساز باشند ومشکلات بسیاری را به وجود آورند. این جانوران موذی انتقال دهنده میکروب ها و ویروس ها به انسان و عامل بیماری های بسیاری هستند در نتیجه در محیط رستوران ها برای جلوگیری از حضور این جانوران موذی از انواع سموم استفاده می شود که در این مقاله قصدداریم در مورد سمپاشی رستوران اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

راه های جلوگیری از ورود حیوانات و حشره های مزاحم به رستوران

برای جلوگیری از ورود حشرات و جانوران موذی به داخل رستوران لازم است یک سری تدبیرات بیاندیشیم تا محیط رستوران به جایگاهی امن برای این جانوران تبدیل نشود. از جمله این اقدامات میتوان به :

 1. در اولین مرحله از ورود آفات به داخل رستوران خودداری کنیم بدین منظور باید تمامی درزها و حفرات را ببندیم.
 2. با کمک یک کارشناس نوع آفات را بشناسیم و ببینیم برای هر آفتی چه نوع سمی باید استفاده شود.
 3. یکی از راه های جلوگیری از حضور آفات تمیز کردن محیط رستوران است بنابراین در تمیز بودن این محیط تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت نماییم.
 4. انبار مواد غذایی را سمپاشی کرده و در تمیز نگداشتن آن بیشتر دقت کنید.

اشاره نمود .

 

از بین بردن موش با سمپاشی رستوران

همان طور که می دانید جوندگان و موش ها یکی از جانوران موذی هستند که به هیچ وجه نباید در محیط رستوران وجود داشته باشند. برای جلوگیری از ورود موش ها لازم است تمام درزها و بازشو ها را ببندیم. برای از بین بردن موش ها در رستوران می توانید از انواع سم موش استفاده کنید که به شکل طعمه یا پودری وجود دارند. هنگام انتخاب سم برای از بین بردن جوندگان مراقب باشید سم تنها برای از بین بردن موش ها باشد و از هر نوع سمی نمی توان استفاده کرد.

 

 راه های از بین بردن حشرات و سوسک با سمپاشی رستوران

استفاده از مایع کنسانتره یکی از روش هایی است که برای از بین بردن انواع سوسک و حشرات در رستوران بسیار مناسب می باشد. این مایع را با آب رقیق کرده و درون منافذ می ریزند. این نوع سم پاشي هر 3 هفته یک بار انجام می گیرد. همچنین می توان از آمونیاک نیز برای از بین بردن سوسک ها استفاده نمود و با این کار سوسک ها به هیچ وجه به آشپزخانه شما نزدیک نخواهند شد. این  ماده را با آب قاطی کرده و در سینک و فاضلاب می ریزند و هر دو هفته یک بار لازم است این کار انجام گیرد.  همچنین بدین منظور می توان از پینستول برای دور کردن انواع سوسک استفاده نمود.

 

سم های مورد نیاز برای دور کردن مارمولک از رستوران

همان طور که می دانید وجود مارمولک می تواند بسیار مضر و آزار دهنده باشد بنابراین لازم است جلوی ورود آن به داخل آشپزخانهو رستوران را بگیرید. برای این منظور از قرص نفتالن استفاده می کنند. همچنین می توان از پودر فلفل بدین منظور استفاده نمود.

 

نکات ضروری در سم پاشی رستوران

مانند هر کار دیگری سمپاشی رستوران نیز قواعد و اصولی دارد که بی توجهی به آن ها می تواند مشکل ساز باشد. از جمله نکاتی که در حین سم پاشی رستوران باید مورد توجه قرار بگیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. ابتدا وسایل و تجهیزات را جا به جا کرده و سپس از کسانی که در این زمینه تخصص دارند بخواهید عمل سمپاشی رستوران را انجام دهند. بدین منظور شرکت هایی وجود دارد که می توان از آن ها کمک گرفت.
 2. پس از سم پاشی تمامی دیوار های رستوران را شست و شو دهید و تمامی تجهیزاتی که امکان جا به جایی آن ها وجود ندارد تمیز کنید تا اثری از سم در آن ها باقی نماند زیرا می توانند مشکل ساز باشند.
 3. اگر کار سم پاشی را خودتان انجام می دهید حتما از دستکش و لباس مناسب استفاده کنید تا آسیبی به سلامت شما وارد نشود. همچنین استفاده از ماسک در حین سم پاشی ضروری است.
 4. شما می توانید برای از بین بردن ویروس ها نیز عمل سمپاشی و ضد عفونی انجام دهید. برای مثال برای مبارزه با کرونا می توان از موادی مانند الکل یا محلول رقیق آب و مایع سفید کننده برای ضدعفونی سطوح استفاده نمود.

 

موارد احتیاطی بعد از  سمپاشی  رستوران

 1. هنگام سمپاشي اجازه ندهیم کودکان با دیوار ها یا سطوحی که سم پاشی شده اند برخورد کنند.
 2. اگر مواد غذایی و خوراکی سمی شدند به هیچ وجه آن را مورد مصرف قرار ندهیم.
 3. دریچه فاضلاب را برای ورود مجدد جانوران ببندیم.
 4. محیط رستوران را تمیز کنیم تا محل امنی برای جانوران موذی و انواع پشه و مگس نشود.
 5. بعد از انجام سمپاشی تمامی سطوح را بشوییم زیرا سمی هستند و ضد عفونی کنیم.

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سمپاشی ماهان است.
انصراف