به وبسایت سمپاشی ماهان خوش آمدید

سمپاشی شرکت

سمپاشی شرکت های خصوصی و دولتی

سمپاشی شرکت

اگر برای نابودی حشرات و موجودات مزاحم در شرکت ها نیاز به کمک دارید سمپاشی ماهان در خدمت شماست

سمپاشی شرکت با جدیدترین سم های استاندارد ایرانی و خارجی بدون هرگونه اثرات سوء برای شما عزیزان

مشاوره رایگان سمپاشی شرکت تنها با یک تماس

بالاترین درصد نابودی انواع حشرات ، سوسک و موش با مناسب ترین قیمت سمپاشی شرکت

تلفن سمپاشی ماهان

" اگر برای سم پاشی شرکت خود نیاز به یک مجموعه مطمئن دارید ، سمپاشی ماهان را انتخاب کنید "

 

سمپاشي شرکت

حشرات موذی و آزار دهنده ممکن است به شرکت شما راه پیدا کنند و منظره ناخوشایندی را در شرکت شما ایجاد کنند. بدین منظور لازم است عملیات سم پاشی شرکت با رعایت متدهای بهداشتی انجام داد. برای این کار می توان از شرکت هایی که کار سمپاشی را بر عهده دارند کمک گرفت. در این مقاله قصد داریم به شما کمک کنیم تا نکاتی را در مورد سمپاشی شرکت ها یاد بگیرید.

 

نکات ضروری در سمپاشی شرکت

مانند سم پاشی سایر مکان ها سمپاشی شرکت نیز باید با رعایت یک سری متدهای بهداشتی و استاندارد های خاص صورت بگیرد تا هیچ گونه آسیبی به شما و سایر کارکنان شرکت و همچنین لوازم موجود در شرکت وارد نشود.

  1. سعی کنید نزدیک ترین و با کیفیت ترین شرکت سمپاشی را شناسایی کرده و به محض رویت جانوران موذی و مزاحم با آن ها تماس بگیرید.
  2. شرکتی که ساختمان آن خالی بوده است احتمال دارد مورد حمله این جانوران قرار گرفته باشد بنابراین باید به دقت بررسی شود.
  3. هنگام سمپاشی رعایت نکات ایمنی و همچنین پوشیدن لباس و دستکش مناسب ضروری می باشد تا خطرات ناشی از سم پاشی به صفر برسد.
  4. نوع سم با اجازه صاحب شرکت و مسئولین نظافت شرکت تعیین گردد.
  5. هنگام سم پاشی شرکت تخلیه شده و وسایل در یک جا قرار بگیرند و دزه ها و دیوارها با دقت زیاد سم پاشی گردند.

 

سم پاشی شرکت برای چه نوع جانورانی مناسب می باشد

همان طور که می دانید سم پاشی برای جانوران مزاحم مختلف نظیر انواع سوسک، ساس، مارمولک، مورچه، خرخاکی، هزار پا،  کک  و ... انجام می شود. این جانوران اگر وارد شرکت شوند می توانند بسیار مشکل ساز شده و از نظر بهداشتی مشکلات زیادی را برای شما به وجود آورند. برخی از این جانوران مانند هزار پا و عقرب بسیار خطرناک و سمی هستند و به محض دیدن آن ها باید اقدام به سم پاشی شرکت نمود. بسته به این که چه حشره یا جانوری وارد شرکت شما شده است باید از سموم مخصوص استفاده نموده و اقدام به سم پاشی شرکت کنید.

 

سمپاشی سوسک و سوسک فاضلاب در شرکت ها چگونه انجام می گیرد

یکی از مشکلاتی که ممکن است شرکت ها با آن مواجهشوند ورود سوسک به درون شرکت می باشد. معمولا دو نوع سوسک آمریکایی و سوسک آلمانی در کشور ما به فراوانی یافت می شوند که سوسک های آلمانی ریز و سوسک های آمریکایی درشت هستند. برای از بین بردن سوسک از روش سم پاشی استفاده شده و با این روش سوسک ها را به طور کامل از بین می برند. معمولا سوسک ها در فصل بهار  بهار و تابستان به چشم دیده می شوند و می توان به راحتی آن ها را از بین برد.

 

سمپاشي و از بین بردن ساس در شرکت

همان طور که می دانید ساس نوعی موجود موذی و آزاردهنده است که ممکن است وارد هر محیطی شود. سمپاشی ساس با استفاده از ماشین های سمپاش ساس انجام می شود. این موجودات ممکن است در مبلمان شرکت شما یا کابینت آبدارخانه آن یا هر جای دیگری در شرکت شما یافت شوند که می توانند برای شما و همکاران شما بسیار آزار دهنده باشند.

 

سمپاشی مارمولک در شرکت

یکی دیگر از موجوداتی که ممکن است در شرکت پیدا شود مارمولک است. همان طور که می دانید وجود این جانوران بی خطر در شرکت شما خوشایند نیست و باید از ورود آن ها به داخل شرکت جلوگیری نمود. بهترین راه حل نصب توری می باشد. اما در صورت حضور این گونه موجودات ناچارا باید از روش های سم پاشی استفاده کرد.

 

هزینه سمپاشی شرکت

ممکن است سم پاش شرکت دارای قیمت های مختلفی باشد. از جمله عواملی که در این مورد موثر هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1: کیفیت و نوع سم مورد استفاده

2: نوع موجودات موذی و تناسب سم با آن ها

3: مساحتی که نیاز به سمپاشی دارد.

4: میزان آلودگی محیط به موجودات

برآورد هزینه سمپاشی دفاتر کار و ادارات برخی مواقع نیاز به حضور در محل دارد ؛ برای مشاوره و بازدید رایگان با کارشناسان سم پاشی ماهان تماس بگیرید . ما بصورت شبانه روزی و در سراسر شهر تهران به شما سرویس می دهیم .

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سمپاشی ماهان است.
انصراف