به وبسایت سمپاشی ماهان خوش آمدید

سمپاشی مورچه

سمپاشی انواع مورچه

سمپاشی مورچه

اگر برای نابودی مورچه ها نیاز به کمک دارید سمپاشی ماهان در خدمت شماست

سمپاشی مورچه با جدیدترین سم های استاندارد ایرانی و خارجی بدون هرگونه اثرات سوء برای شما عزیزان

مشاوره رایگان سمپاشی مورچه تنها با یک تماس

بالاترین درصد نابودی انواع مورچه با مناسب ترین قیمت سمپاشی مورچه

تلفن تماس سمپاشی ماهان

" اگر از مورچه در خانه تان خسته شدید سمپاشی ماهان را انتخاب کنید "

 

سمپاشی مورچه در خانه

یکی از مشکلات آزاردهنده و نگران کننده در هر خانه وجود مورچه است. اما نگران نباشید با استفاده از خدمات سمپاشی مورچه به سادگی می توان این حشرات موذی را از بین برد. البته در صورتی که به طور مرتب نظافت خانه خود را انجام دهید ، با چنین مشکلی روبرو نخواهید شد. در برخی موارد ممکن است برای از بین بردن انواع مورچه به کمک سمپاش نیاز داشته باشید. مجموعه ما با ارائه خدمات سم پاشی به پاکسازی خانه شما از انواع مورچه کمک می نماید. در این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در رابطه با سمپاشی مورچه در اختیار شما قرار دهیم.

 

سم پاشی مورچه و دفع انواع مورچه از خانه

مورچه ها همانند سایر حشرات موذی در آب و هوای گرم هجوم می آروند ، اما نگران نباشید با سمپاشی مورچه به راحتی می توان از شر آن ها خلاص شد. همان طور که می دانید مورچه به دنبال مواد غذایی می آیند بنابراین در هر گوشه کناری مورچه ای وجود داشته باشید قطعا مورچه های دیگری هم وجود خواهد داشت. مورچه ها به طور در ایوان خانه ، حیاط و یا داخل خانه دیده می شوند بنابراین اگر تصمیم به سم پاشی دارید بهتر است برای انجام سمپاشی از سمی استفاده شود که آسیبی به طبیعت نرساند ، این عمل در نهایت تاثیر مطلوبی خواهد داشت.

بسیاری از سم هایی که در بازار به فروش می رسانند علاوه بر اینکه برای طبیعت خطرناک هستند بلکه برای تنفس حیوانات خانگی و کودکان مضر می باشند. مورچه ها به طور معمول در بسیاری از مناطق کره زمین یافت می شوند و کاملا اجتماعی هستند و در گونه های مختلفی تکامل یافته اند. مورچه آتشی ، مورچه بودار خانگی ، مورچه آکروبات ، مورچه کشیده ترکه ای ، مورچه آرژانتینی ، مورچه فاروچ ، مورچه نجار ، مورچه فشرده ، مورچه دیوانه کارائییی و غیره از انواع مورچه می باشند. حال ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که وجود مورچه در خانه چه علتی دارد ؟ مورچه به دلایل مختلف در هر خانه ای حتی خانه نوساز یافت می شود. از علت وجود مورچه در خانه می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  1. نگهداری نان خشک برای مدت زمان طولانی و تمیز نبودن خرده نان ها
  2. نگهداری مواد غذایی برای مدت طولانی
  3. رعایت نکردن بهداشت محیط
  4. باز بودن حفره های دیوار
  5. باز بودن درزهای پنجره
  6. شیرینی و مواد غذایی
  7. و غیره

 

از بین بردن مخفی گاه مورچه ها با سمپاشی

کارشناسان این مجموعه به منظور ریشه کنی انواع مورچه محل پنهان شدن مورچه ها را شناسایی می کنند و از ورود آن ها به داخل محیط مورد نظر جلوگیری می نمایند. به عنوان مثال منافذ اطراف کابل ها ، لوله و سیم های برق محلی برای ورود و خروج مورچه ها به داخل محیط هستند. ریشه کنی مورچه ها نسبت به سایر حشرات موذی چندان کار آسانی نیست و متاسفانه در برخی شرایط آلودگی که باعث پیدایش مورچه ها می شود هیچ ارتباطی به نظافت خانه ندارد و این آلودگی و هجوم مورچه ها به ساختار ساختمان مرتبط است.

 

با توجه به نامناسب بودن ساختار ساختمان در اوایل فصل تابستان و اواخر فصل بهار نوعی مورچه بالدار در منافذ باز خانه تخم گذاری می کنند که در نهایت بعد از مدتی آلودگی ناشی ار تخم گذاری مورچه ها در شکاف های کلید پریزها ، درب ها ، دیواره ها و غیره آشکار خواهند شد. برای مقابله با چنین شرایطی و هجوم مورچه توصیه می کنیم به محض مشاهده آلودگی ناشی از تخم گذاری مورچه ها ، در اسرع وقت سطح مورد نظر را ضد عفونی نمایید ، در این صورت سایر مورچه ها قادر به ردیابی مسیر نخواهند بود.

 

سمپاشی مورچه نیاز به مهارت و تجربه دارد ، کارشناسان این مجموعه با تخصص و مهارتی که در این زمینه دارند محل استقرار و تخم گذاری مورچه ها را شناسایی می کنند و در نهایت با استفاده از بهترین و موثرترین روش سم پاشي اقدام به نابودی مورچه ها می نمایند. همان طور که ذکر شد مورچه ها در انواع مختلفی تکامل یافته اند.

 

به عنوان مثال مورچه های ریز سیاه تنها برای تامین تغذیه به داخل خانه هجوم می آورند و در خارج از خانه زندگی می کنند. مورچه های ریز سیاه از طریق درزها و شکاف های موجود در خانه وارد محیط می شوند و آب ، نشاسته ، شکر و... را تامین می کنند. در عین حال تخم گذاری مورچه های نجار در چوب های مرطوب انجام می گردد ، که در نهایت باعث آسیب رسیدن به ساختار چوب خواهد شد. بنابراین برای از ببین بردن مورچه های نجار حتما باید به یک شرکت معتبر سمپاشی مراجعه نمایید.

 

گاهی اوقات ممکن است بعد از سمپاشی ، مورچه ها به طور کامل از بین نروند. در این شرایط دفع ملکه مورچه ها انجام نشده است ، به علاوه مشاهده مورچه های بالدار نشانه ای از وجود ملکه مورچه ها بوده ، بنابراین فردی که اقدام به سمپاشی مورچه می نماید باید به این موضوع توجه داشته باشید.

 

نوع دیگری از مورچه که ممکن است در خانه شما یافت شود مورچه زرد یا قرمز رنگ است که به آن ها مورچه فرعون یا مصری هم گفته می شود. تعذیه این مورچه غذای چرب بوده و محل زندگی آن ها درز دیوارها می باشد. با توجه به محل زندگی آن ها ، ریشه کنی مورچه های مصری بسیار دشوار است.

 

توجه داشته باشید که اگر برای ریشه کنی مورچه ها از روش های خانگی و سم مورچه استفاده می کنید ، مراقب کودکان باشید ، زیرا این عمل ممکن است آسیب های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

 

قیمت سمپاشی مورچه

در سم پاشی مورچه همانند سایر خدمات سمپاشي برای تعیین نرخ خدمات سمپاشي مورچه بررسی مواردی مانند متراژ محیط مورد نظر ، نوع مورچه ، نوع سم و تعداد دفعات سمپاشی حائز اهمیت است. لازم به ذکر است که سم پاشي مورچه باید به صورت اصولی و حرفه ای انجام شود در غیر این صورت اثرات جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت. اگر شما هم قصد استفاده از خدمات سمپاشی مورچه از یک شرکت معتبر و با سابقه را دارید ، می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سمپاشی ماهان است.
انصراف