به وبسایت سمپاشی ماهان خوش آمدید

سمپاشی سوسک کابینت

سمپاشی سوسک کابینتی

سمپاشی سوسک کابینت

اگر برای نابودی سوسک های کابینت نیاز به کمک دارید سمپاشی ماهان در خدمت شماست

سمپاشی سوسک کابینت با جدیدترین سم های استاندارد ایرانی و خارجی بدون هرگونه اثرات سوء برای شما عزیزان

مشاوره رایگان سمپاشی سوسک کابینت تنها با یک تماس

بالاترین درصد نابودی سوسکهای کابینت با مناسب ترین قیمت سمپاشی سوسک کابینتی

تلفن تماس سمپاشی ماهان

 " اگر از سوسکهاي کابینت در خانه تان خسته شدید سمپاشی ماهان را انتخاب کنید "

 

سوسک کابینت

این کلمه کوچولو موچولو رو با جیغ بنفش در نظر بگیر اونم اول صبح روز تعطیل که داری استراحت می کنی و یه هو خانمت یا مادرت با جیغی بنفش از خواب بیدارت میکنه! فقط ممتد و بلند میگه سوسک کابینت! واقعا بدترین ضد حالی که میشه تو آخر هفته ها حسش کرد.
برای خلاص شدن از شر این بحران فقط یه راه داری اونم سمپاشی سوسک کابینت.
از قدیم گفتن پیش گیری بهتر از درمانه و شما برای این که از شر این موجود کوچولو ولی چندش آور خلاص بشید  باید سریع با سمپاش سوسک کابینت تماس بگیری و خودتو خلاص کنی.
سوسک ها موجودات موذی و چندش آوری هستند که می توانند سلامتی افراد را به خطر بیندازند
بنابراین باید هر چه زودتر از بین برده شوند.

 

سم پاشی سوسک کابینت


سوسک ها انواع مختلف دارند که برای از بین بردن آن ها باید از نوعی سم مخصوص استفاده کرد و نمی توان همه آن ها را به یک روش از بین برد.
سمپاش برای از بین بردن هر کدام راه حل خاصی را ارائه می دهند.
اسپری های سوسک کش روش خوبی برای مبارزه با سوسک های موجود در خانه است ولی راه حلی کوتاه مدتیه و باز شما با بحران سوسک در ارتباط هستید.
همچنین استفاده از این سوسک کش ها ممکن است برای دستگاه های تنفسی و پوست ضرر داشته باشد و با استفاده طولانی مدت از این اسپری سلامتی خانواده تون به خطر بیفته.
بعضی ها نیز برای از بین بردن سوسک های موجود در خانه از قرص های سوسک کش استفاده می کنند که این خود باعث بروز بسیاری از بیماری ها می شود زیرا این قرص ها در هوا پخش شده و باعث مسموم شدن خانواده میشه.
تعدادی نیز از نفت برای رهایی از شر سوسک ها استفاده می کنند ولی باید بدانید که برخی از سوسک ها بر دیواره های چاه پناه می برند و آسیبی نمی بینند و نمی توان با استفاده از نفت سوسک ها را ریشه کن کرد.


بهترین راه برای از بین بردن سوکس کابینتی ، سمپاشی خانه و ساختمان می باشد. سم نیز به نوبه خود می تواند به ساکنین آسیب برساند به همین علت افراد ترجیح می دهند که برای از بین بردن سوسک های موجود در خانه از شرکت های سمپاشی کمک بگیرند زیرا شرکت سمپاشی با تمامی سم ها آشنا بوده و از سم هایی استفاده می کنند که کم ترین آسیب را به ساکنین وارد کند. باید بدانید که تنها استفاده از سموم مناسب کافی نبوده و نحوه سمپاشی نیز اهمیت زیادی دارد.


از کجا بفهمیم سوسک تو کابینت داریم؟


روش اول: تو کابینت دانه های کوچک مشکی در حد نوک سوزن ببینیم که فضولات سوسک هستند.
روش دیگر اینست که شب بیدار شوید و برق آشپزخانه را روشن کنید اگر روی کابینتها یکی دو تا سوسک ریز دیدید حتما ده برابرش را در خانه خواهید داشت. چون زاد و ولد سوسک های کابینتی خیلی زیاد هست.

 

قبل از سمپاشی سوسک کابینت چه کارهایی در منزل باید انجام بدیم؟


تمام خوراکیها را از داخل کابینت جمع کرده با نایلون مشکی بزرگ ببندیم و چسب بزنیم.


چند ساعت بعد سمپاشی سوسک کابینت نباید تو خونه باشیم؟


6 ساعت به طور کلی در منزل نباید باشید اما اگه زن باردار یا کودک زیر 5 سال دارید 24 ساعت اول رو خونه رو خالی نگه دارید.
بعد سمپاشی سوسک کابینت بهتره که خونه رو دیرتر تمیز کنید تا سم بیشتر تو هوا بمونه و شما دیگه خیالتون از سوسک راحت بشه اما اگر حساس هستید بهتره که حداقل 24 ساعت دست از شست و شو بکشید.
برای منازل یک بار سمپاشی کافیه تا از شر سوسک کابینت راحت بشید اما در رستوران ها و یا مغازه های بزرگ هر 20 روز باید تکرار بشه و حتما باید بهداشت محیط رو رعایت کنند.
سمپاشی سوسک کابینت رو میتوانید در هر زمانی انجام بدید و محدودیت خاصی ندارید اما به هیچ وجه خودتون دست به کار نشید چون اولا نمیدونید که کجا رو سم بزنید دوما وسایل مخصوص سمپاشی رو ندارید و سوما ممکنه مسموم بشید.

 

سمپاشی ماهان در سراسر شهر تهران و حتی اطراف تهران امکان ارائه خدمات سمپاشی را به شما عزیزان دارد تنها با یک تماس ما در خدمت شما هستیم .

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سمپاشی ماهان است.
انصراف