به وبسایت سمپاشی ماهان خوش آمدید

سمپاشی منازل تهران

سمپاشی منازل در تهران

سمپاشی منازل تهران

اگر برای نابودی حشرات و موجودات مزاحم در منازل نیاز به کمک دارید سمپاشی ماهان در خدمت شماست

سمپاشی منازل تهران با جدیدترین سم های استاندارد ایرانی و خارجی بدون هرگونه اثرات سوء برای شما عزیزان

مشاوره رایگان سمپاشی منازل در تهران تنها با یک تماس

بالاترین درصد نابودی انواع حشرات ، سوسک و موش با مناسب ترین قیمت سمپاشی منازل تهران

تلفن سمپاشی ماهان

" اگر برای سم پاشی منازل تهران نیاز به یک مجموعه مطمئن دارید ، سمپاشی ماهان را انتخاب کنید "

 

سم پاشی منازل تهران

همان طور که می دانید حتی در آپارتمان ها و همچنین سایر منازل مسکونی خطر وجود جانوران و حشرات مزاحم و موذی وجود دارد. بنابراین باید تدابیری اندیشید تا شر این موجودات موذی را از سر خانه خود کم کرد. اکثر افراد فکر می کنند که دفع موجودات مزاحم کار ساده ای است و خودشان می توانند  آن را انجام دهند. 

 

سمپاشی خانه

 

همان طور که می دانید وجود سوسک های بزرگ و کوچک، مارمولک، ساس و حشرات و ... در محیط خانه می تواند بسیار آزار دهنده باشد. این موجودات موجب ایجاد بیماری های بسیاری می شوند و برای سلامتی خانواده ها بسیار مضر هستند. بدین منظور  شرکت هایی در شهرهای بزرگ و به خصوص تهران وجود دارد که وظیفه از بین بردن این جانوران موذی را در منازل بر عهده گرفته اند و در این زمینه به شما کمک بسیاری خواهند کرد.

 

عوامل موثر در سمپاشی منازل تهران چه هستند

همان طور که می دانید به محض مشاهده جانوران موذی نیاز به سم پاشی احساس می شود. این سم پاشی، مدت زمان آن و هزینه آن بستگی به شرایطی نظیر شرایط زیر دارد که بد نیست در مورد آن ها اطلاعاتی داشته باشید.

 

زمان حضور جانوران موذی در ساختمان

همان طور که می دانید اگر مدت زمانی که حشرات و جانوران موذی در منزل شما وجود دارند می تواند در مدت زمانی سم پاشی منازل موثر واقع شود. هر چه این موجودات مدت زمان بیشتری در منزل شما باشند مدت زمان بیشتری لازم است تا عمل سم پاشی منازل انجام گیرد. همان طور که می دانید گونه های مختلف جانوران و حشرات موذی در قسمت های مختلف خانه ساکن هستند که باید این قسمت ها را شناسایی کرده و عمل سمپاشی را انجام داد.

 

دوام جانوران موذی در برابر سمپاشی

همان طور که می دانید دوام و مکانیزم دفاعی جانوران و حشرات موذی در برابر سم متفاوت بوده و می تواند در مدت زمان سم پاشی موثر واقع شود. برخی جانوران در برابر سم های مورد استفاده خیلی دیرتر از پا در می آیند و برخی خیلی سریع از بین می روند که  در تسریع فراید سمپاشی موثر است.

 

سازگاری محیط با سم

همان طور که می دانید حشرات و جانوران موذی در برخی دیوار ها بیشتر ساکن می شوند. برای مثال در دیوار های گلی و خشتی این موجودات بیشتر خود را پنهان می کنند. برخی از سم ها با مواد موجود در برخی دیوار ها وارد واکنش شده و خنثی می شوند و در نتیجه سم ها تاثیری بر روی جانوران نخواهند داشت و باید از سم دیگری استفاده کرد که هم در هزینه و هم در زمان موثر است. از دیگر عوامل می توان به نوع سم به کار برده شده اشاره نمود. این سم ها باید خاصیت هوابر داشته باشند و بر روی سطوح باقی نمانند زیرا می توانند بسیار مشکل ساز باشند.

 

سم پاشی ساس

ساس ها یکی از موجوداتی هستند که ممکن است در منزل شما یا در تخت خواب شما یافت شوند و موجوداتی بسیار مضر و آزار دهنده هستند. همچنین انواع سوسک درشت و کوچک ممکن است به منزل شما راه پیدا کنند که بسیار مضر بوده و می توانند سلامتی افراد را به خطر بیندازند. بدین منظور باید سم پاشی منزل انجام گیرد تا از دست این موجودات مضر رهایی یابید.

همان طور که می دانید وجود این موجودات در منزل هم برای کودکان و هم بزرگسالان می تواند بسیار ناراحت کننده باشد. به منظور پیشگیری از وجود این موجودات در منزل باید نظافت را رعایت کرده و مراقب باشید تا در منزل شما رخنه نکنند. می توان از انواع روش های سم پاشی برای حشرات مختلف کمک گرفت تا سایه آن ها از سر خانه ما کم شود. بدین منظور مواد شیمیایی مختلف و سم هایی وجود دارد که شرکت های سم پاشی برای از بین بردن موجودات از آن استفاده می کنند.

 

سمپاشی سوسک

یکی از موجودات مزاحم و بسیار چندش آور سوسک است که روش های مختلفی برای از بین بردن آن وجود دارد. سم پاشی سوسک به روش های مختلفی نظیر سم پاشی سوسک با بخار انجام می شود و از این روش در مکان هایی مانند کارخانه ها و انبار ها استفاده می شود. در منازل از روش های نظیر کنترل سوسک با طعمه و ... استفاده می شود. که طعمه سوسک می تواند در یه حالت جامد، مایع و گاز وجود داشته باشد.

 

سمپاشی موش

یکی دیگر از موجوداتی که شاید در منازل تهران وجود داشته باشد البته بیشتر در خانه های قدیمی شاید موش ها باشند ؛ کار تله گذاری برای این جانور واقعا تخصصی و اعضای تیم سمپاشی ماهان این امر را با رعایت اصول ایمنی و بهداشتی انجام می دهند .

 

انواع موجودات موذی در منزل

موجودات موذی دسته های بسیاری دارند که از آن ها می توان به مگس، شب پره هندی،  مورچه، سوسک، کک، ساس و انواع حشرات و همچنین جانوران موذی مانند مارمولک و سوسک اشاره نمود. ک متناسب با مکانیزم دفاعی هر یک از موجودات از نوعی سم برا از بین بردن آن ها استفاده می شود.

 

نکات ایمنی هنگام سم پاشی

نکات مهم سم پاشی منزل

 

سم ها اکثرا خطرناک بوده و برای سلامتی انسان مضر هستند. در هنگام سمپاشی منازل باید ابتدا نوع سم با اجازه صاحب خانه استفاده شود زیرا برخی از سم ها ممکن است بوی خیلی بدی داشته باشند. بدین منظور لازم است نکات ایمنی را در هنگام سم پاشی منازل به کار گیرید تا خطرات آن برای شما به حدا اقل برسد.

 هنگام سم پاشی باید از لباس مناسب استفاده کرده و از سم هایی استفاده شود که دوام طولانی مدت نداشته باشند. استفاده از عینک و ماسک و لباس مخصوص ضروری است و سم باید به نحوی انتخاب و ترکیب شود که  فقط جانوران را از بین ببرد و برای انسان ها ضرری نداشته باشد. سعی کنید شما و سایر افراد در معرض سم قرار نگیرند و تمامی نکات لازم را برای حفظ سلامتی خود به کار گیرید.

در ادمه یک سری نکات لازم است که در هنگام سم پاشی و بعد از آن باید به کار بگیرید.

  1. تا یک ساعت بعد از سم پاشی وارد مکانی که در آن سم پاشی انجام گرفته است نشوید.
  2. ممکن است پس از سم پاشی برخی از جانوران نمیرند در این گونه موارد لازم است با یک جارو آن ها را از بین ببرید.
  3. به هیچ وجه روی نواحی سم پاشی شده آب قرار ندهید زیرا ممکن است برای مثال در اطراف سینک بعد از باز شدن آب اثر سموم از بین رفته و سوسک ها زنده بمانند.
  4. سعی کنید محیط را تا دو هفته تحت نظر داشته باشید و ببینید که چه موجوداتی در خانه های شما هستند تا در هنگام سم پاشی به تکنسین سم پاشی اطلاع دهید.

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سمپاشی ماهان است.
انصراف