به وبسایت سمپاشی ماهان خوش آمدید

سمپاشی موش

سمپاشی تضمینی موش

سمپاشی موش

اگر برای نابودی موش ها نیاز به کمک دارید سمپاشی ماهان در خدمت شماست

سمپاشی موش با جدیدترین سم های استاندارد ایرانی و خارجی بدون هرگونه اثرات سوء برای شما عزیزان

مشاوره رایگان سمپاشی موش تنها با یک تماس

بالاترین درصد نابودی انواع موش با مناسب ترین قیمت سمپاشی موش

تلفن تماس سمپاشی ماهان

" اگر از موش در خانه تان خسته شدید سمپاشی ماهان را انتخاب کنید "

 

سم پاشی موش

سمپاشی موش و روش‌ های مقابله با آن دغدغه بسیاری از افراد در سراسر دنیا است . موشها انواع مختلفی دارند که برای مقابله با آن‌ها نیاز است نوع موش را شناسایی کنید. علاوه بر نوع موش نکانی مانند فصل مبارزه، محل زندگی موش‌ها و ... نیز برای مقابله با موش‌ها حائز اهمیت است. موش‌ برخلاف جثه ریزی که دارد سالانه هشت بار زایمان می‌کنند و در هر زایمان چهار تا هفت نوزاد متولد می‌شود. بطور میانگین 32 تا 56 نوزاد در هر سال به دنیا می‌آیند.

در ادامه این مقاله سعی شده است تا در رابطه با موش ، شیوه سمپاشی ، قویترین سم ، روش‌های مقابله و حذف آن و ... توضیحات بیشتری داده شود.

 

انواع موش‌

 موش‌ بزرگ‌ترین گروه (از نظر تعداد) در میان پستانداران هستند که در واقع حدود یک سوم جمعیت این نوع در زمین را به خود اختصاص داده‌اند و انواع مختلفی دارند.

  • موش آهویی

موش آهویی در منازلی که اطرافش پوشش گیاهی زیاد یا صخره وجود دارد بیشتر دیده می شود . با سردن شدن هوا این موش‌ ها به سمت روستا‌ها و مناطق مسکونی، داخل انبار‌ها و منازل هجوم می‌آورند.

  • موش صحرایی

موش‌ صحرایی همه چیز خوار است و می‌توانند از غذاهای مختلف و از سایر حشرات و حیوانات تغدیه کنند. تحقیقات انجام شده در رابطه با این نوع از موش‌ ها نشان می‌دهد که بیشتر از گیاهان تغذیه می‌کنند؛اما عادات غذایی موش‌ها براساس شرایط زندگی قابل تغییر است.

  • موش سقفی

موش سقفی در انتقال بیماری طاعون سابقه طولانی داشته است . آن‌ها مخرب تمام اموال و مواد خوراکی هستند. خزهای بدن این موش‌ها محل مناسبی برای زندگی و رشد حشراتی مانند کک و کنه است. در صورتی که با این نوع از موش سروکار دارید حتماً از سمپاشی موش استفاده کنید.

  • موش‌های نروژی

این موش میل زیادی به پنهان شدن دارد و لانه اش در محلهای تاریک و فاضلاب هاست . موش‌ فاضلابی نر یک بار در روز محیط اطراف لانه را بازرسی می‌کنند. چنانچه تغییراتی در محیط مشاهده نمودند جای دیگری برای زندگی پیدا می‌کنند.

  • موش خانگی

موشها خانگی از شایع‌ ترین نوع موش‌ ها هستند. این نوع به سمت کثیفی‌ و زباله گرایش دارند ، همچنین بیشتر در دیوار‌های خانه برای خود لانه می‌ سازند .

 

 روش‌ سمپاشی موش

به طور کلی برای کشتن موش‌ها از دو روش استفاده می‌شود. روش‌های فیزیکی که تله‌گذاری نامیده می‌شود و از روش‌های قدیمی به شمار می‌رود ؛ اما همچنان برای به دام انداختن یک یا دو موش روش مؤثری است .

 روش دوم یا روش شیمیایی که همان استفاده از سموم است و سمپاشی موش نامیده می‌شود . سرعت تکثر موش‌ بسیار زیاد است و نمی‌شود با تله موشها را از بین برد . سمپاشی تضمینی ترین راه برای مقابله با موش‌ است ؛ سم‌ انواع مختلف پودری ، مایع و جامد دارد.

بهترین راه، استفاده از خدمات شرکت سمپاشی برای از بین بردن انواع موش‌ است. سمپاشي کار بسیار خطرناکی است و نباید توسط افراد غیرحرفه‌ای انجام شود.

 

روش‌ های حذف و مقابله با انواع موش

اسپری روغن نعناع

این روغن برای مقابله با موش ها مفید است البته می تواند حشرات را هم دور کن و به راحتی می‌تواند آن‌ها را نابود کند. مطابق مراحل زیر از روغن نعناع استفاده کنید:

  • روغن نعناع را همراه با آب مخلوط کنید و به خوبی تکان دهید.
  • اسپری را در هر قسمتی که حشرات و موش‌ها را دیدید اسپری کنید.
  • چند بار در هفته اسپری کنید نه فقط یکبار.

اسپری روغن گل میخک

این روغن نیز برای مبارزه با موش‌ها مؤتر است. فقط دقت کنید حتی ذره‌ای از این روغن به چشم شما اصابت نکند.

در هر قاشق غذا خوری آب پنج قطره روغن بیفزایید .

اسپری را در جایی که موش‌ها را دیدید، اسپری کنید .

این کار در هفته چند بار تکرار کنید.

آمونیاک

آمونیاک بوی بسیار بدی دارد و موش‌ها از این بود متنفر هستند. اگر در خانه حیوان خانگی دارید باید احتیاط زیادی بخرج دهید تا به آن‌ها آسیبی نرسد.

آمونیاک را داخل یک فنجان کوچک بریزید.

این فنجان را در قسمتی که موش‌ها را دیده‌اید قرار دهید.

فل‌فل تند تکه‌ تکه شده

بوی فلفل علل خصوص نوع قرمز و تند آن ، انواع موش را فراری و از محل زندگی شما دور می کند .

فلفل‌ها را دور تا دور خانه قرار دهید تا موش‌ها از خانه دور شوند.

در حین استفاده از فلفل‌ها مراقب باشید با چشمتان برخورد نداشته باشد.

اسپری سس تند

همانطور که گفته شد موش‌ها از بوی تند فلفل متنفرند. در صورتی که به فلفل دسترسی نداشتید می‌توانید از سس تند استفاده کنید .

به ازای هر 5 قطره سس، سه قاشق غذاخوری آب به بطری اضافه کنید.

مخلوط بدست آمده را در قسمتی که موش‌ها را دید قرار دهید.

برگ‌ های سرخ خوش‌ بو

برگ‌های سرخ بیشتر در فصل پاییز یافت می‌شود. استفاده از این برگ‌ها یکی از بهترین روش‌های مقابله با موش‌ها است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برگ‌های سرخ را اطراف لانه موش‌ها بریزید تا تعداد آن‌ها کم‌شود.

سیب‌‌زمینی

استفاده از سیب‌زمینی شاید عجیب بنظر برسد؛ اما روش مناسبی برای مبارزه با موش‌ها است. تنها کافی است سیب‌زمینی خام را به تکه‌های متوسط برش دهید و در اطراف لانه موش قرار دهید. موش‌ها پس‌از خوردن این سیب‌زمینی‌ها گوارششان دچار آسیب جدی می‌شود.

ذخیره‌سازی مناسب مواد غذایی

همان‌طور که گفته شد موش‌ها همه چیز خوارند. موش‌ها اغلب بخاطر مواد غذایی به خانه‌ها هجوم می‌آورند بهتر است مواد غذایی را در ظروف مناسب نگهداری کنید.

استفاده از مجسمه گربه

دشمن موش‌ها گربه‌ها هستند . می‌توانید از مجسمه گربه استفاده کنید تا موش‌ها بترسند و از خانه شما دور شوند.

 

دلیل سمپاشی موش

موش‌ها ناقل انواع بیماری‌ها و آلودگی‌ها به انسان‌ها هستند این عوامل سمپاشی موش‌ را ضروری می‌کند. موش‌ خانگی یک حیوان دست‌ آموز نیست و نباید با ما در یک محل زندگی کند.

 

هزینه سمپاشي موش

واقعیت این است که برای برآورد هزینه سم پاشي موش متراژیکه باید طعمه گذاری شود ، نوع موش و فصل اینکار بسیار تعیین کننده می باشد ؛ بهتر است با شماره های سمپاشی ماهان تماس بگیرید ور درخواست کارشناسی و بازدید رایگاه بدهید . ما همه روزه حتی تعطیلات هم آماده سرویس دهی هستیم .

 

موش‌‌ ناقل انواع بیماری‌ به انسان است . این حیوانات همه چیز خوارند و به مواد غذایی موجود در خانه نیز دست درازی می‌کنند . سرعت تکثیر موشها بسیار زیاد است ؛ همچنین انواع مختلفی دارند و راه های مقابله متعددی ، اما بهترین راه سمپاشی موش‌ هست تا به طور کلی از محل حدف شوند.

 

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سمپاشی ماهان است.
انصراف