به وبسایت سمپاشی ماهان خوش آمدید

سمپاشی ادارات

سمپاشی در ادارات

سمپاشی ادارات

اگر برای نابودی حشرات و موجودات مزاحم در ادارات نیاز به کمک دارید سمپاشی ماهان در خدمت شماست

سمپاشی ادارات با جدیدترین سم های استاندارد ایرانی و خارجی بدون هرگونه اثرات سوء برای شما عزیزان

مشاوره رایگان سمپاشی ادارات تنها با یک تماس

بالاترین درصد نابودی انواع حشرات ، سوسک و موش با مناسب ترین قیمت سمپاشی ادارات

تلفن سمپاشی ماهان

" اگر برای سم پاشی ادارات نیاز به یک مجموعه مطمئن دارید ، سمپاشی ماهان را انتخاب کنید "

 

سم پاشی ادارات

مانند هر جای دیگری جانوران موذی نظیر انواع سوسک، ساس، مارمولک، هزار پا، عقرب، خر خاکی و ... ممکن است وارد ادارات شده و مشکلاتی را به وجود بیاورند. در این راستا باید یک سری اقدامات انجام داد که این موجودات نتوانند به داخل ادارات راه پیدا کنند. از جمله می توان به نصب توری در پنجره های، بستن راه آب و فاضلاب ها، و تمیز نگداشتن  قسمت های مختلف اداره اشاره نمود.

گاهی ممکن است با چشم پوشی از این نکات بهداشتی یا تحت هر عامل دیگری موجودات موذی وارد اداره ش.ند. در این هنگام بسته به این که چه جانوری وارد محیط شده است باید از روش های مختلف سم پاشی استفاده نموده و این جانوران را از بین برد. وجود این جانوران در منزل ممکن است موجب بروز خطرات زیادی شود و بیماری های پوستی  و ... را برای کارکنان اداره به وجود بیاورد که با سمپاشی کردن آن محل این مشکل برطرف می شود .

 

انواع موجودات مزاحم در ادارات

همان طور که می دانید تمیزی محیط ادارات اثرات روانی و سلامتی و بهداشتی مطلوبی بر کارکنان و مراجعان خواهد گذاشت. از جمله موجودات مزاحم کدر ادارات می توان به انواع سوسک فاضلاب، موش فاضلاب و موش خانگی، سوسک ریز، موریانه، مگس، ساس، پشه و ... اشاره نمود که موجب ناهنجاری در محیط اداره شده و تاثیر بسیار بدی در فضای آن خواهد داشت. در این هنگام امن ترین و بهترین روش سمپاشی ادارات و سازمان ها با رعایت استاندارد های خاص می باشد.

 

نکات ضروری هنگام سمپاشی ادارات

همان طور که می دانید همیشه پیشگیری بهتر از درمان است بنابراین باید نکات بهداشتی را رعایت کرد تا این موجودات بتوانند به محیط اداره را پیدا کنند. هنگام سم پاشی نیز باید نکات ایمنی را رعایت نموده و اداره را در روز های تعطیل سم پاشی کرده و از حضور  در اداره جدا خودداری نمود. نوع سم انتخابی نیز بسیار حائز اهمیت است و می تواند در کیفیت کار تاثیر گذار باشد. همان طور که می دانید برای هر نوع جانوری باید از نوعی سم بهره برد و اقدام با سمپاشی کرد و ممکن است برای مثال سمی که ساس را از بین می برد روی سوسک تاثیر چندانی نداشته باشد. پس ابتدا باید نوع موجود موذی را شناسایی کرده و سپس متناسب با مقاومت آن از نوع سم استفاده نمود.

 

سمپاشي سوسک و ساس در ادارات

ممکن است بنا بر هر دلیلی انواع سوسک بزرگ و کوچک یا ساس در اداره شما پیدا شوند و برای کارکنان و مراجعان مشکل ساز شوند. در این هنگام عاقلانه است که از شرکت های سم پاشی کمک گرفته و اقدام به از بین بردن این جانوران کنیم. همان طور که می دانید انواع سوسک و ساس انتقال دهنده بیماری ها هستند و می توانند بسیار خطرناک باشند، پس لازم است آن  ها را به بهترین روش و با سم های مخصوص که شرکت ها بهتر می دانند از بین ببریم.  پس از سمپاشی ادارات مراقب باشید آب را باز نکنید تا سوسک های درون فاضلاب نجات پیدا کنند و به علاوه تمامی درزها و مکان ها مخفی و مرطوب باید با دقت سم پاشی شوند تا این موجودات مزاحم به طور کامل دفع گردند.

 

سم پاشي موریانه اداره

یکی دیگر از انواع موجودات موذی که به فراوانی در محیط های مختلف نظیر زیر فرش، داخل کمد ها و قفسه های چوبی، پایه مبل، آشپزخانه و آبدارخانه ادارات و ... یافت می شود، انواع موریانه می باشد که می تواند بسیار مضر بوده و  لازم است از محیط اداره پاک شوند. موریانه ها انواع مختلفی دارند و اصلا خوشایند نیست که در محیط اداره ای موریانه وجود داشته باشد. بدین منظور باید یک سری اقدامات انجام داد تا از ورود  این موجودات به داخل اداره جلوگیری به عمل آید.

 رعایت بهداشت و تمیز کردن محیط اداره و ضد عفونی کردن آن با مواد شوینده باعث می شود که این موجودات به اداره راه پیدا نکنند. اگر این موجودات به داخل راه یافتند با استفاده از سم های مخصوص موریانه که خیلی هم قوی نیستند و در نتیجه هزینه زیادی نسبت به سایر سموم ندارند، عمل سم پاشی انجام می شود. در حین سمپاشی ادارات باید مکان های مخفی را هدف قرار داد تا این موجودات را زودتر از بین برد و دوباره تکثیر نشوند.

 

هزینه سمپاشی ادارات

عوامل مختلفی در قیمت سم پاشی ادارات موثر هستند. برای مثال نوع جاندار موذی، نوع سم به کار گرفته شده، حجم آلودگی محیط به وسیله جانوران، مساحت اداره ای که می خواهیم عمل سمپاشی را در آن انجام دهیم و... در این مساله تاثیر گذار می باشند. همچنین کیفیت سم نیز مهم است همچنین مدت زمانی که عمل سمپاشی طول می کشد نیز می تواند در قیمت نهایی بسیار موثر واقع گردد. نوع سم انتخابی باید مورد تایید مسئول اداره باشد.

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سمپاشی ماهان است.
انصراف