به وبسایت سمپاشی ماهان خوش آمدید

سمپاشی سوسک بزرگ

سمپاشی سوسک درشت

سمپاشی سوسک بزرگ

اگر برای نابودی سوسک های بزرگ نیاز به کمک دارید سمپاشی ماهان در خدمت شماست

سمپاشی سوسک بزرگ با جدیدترین سم های استاندارد ایرانی و خارجی بدون هرگونه اثرات سوء برای شما عزیزان

مشاوره رایگان سمپاشی سوسک بزرگ تنها با یک تماس

بالاترین درصد نابودی سوسکهای درشت با مناسب ترین قیمت سمپاشی سوسک بزرگ

تلفن تماس سمپاشی ماهان

 " اگر از سوسکهاي بزرگ در خانه تان خسته شدید سمپاشی ماهان را انتخاب کنید "

 

سم پاشی سوسک بزرگ

وجود حشرات موذی بخصوص سوسک های بزرگ میتواند به شدت منزجر کننده باشد و آرامش ساکنین ساختمان را مخدوش کند. وجود سوسکهای بزرگ در رستورانها یا آشپزخانه­ها و نانواییها ممکن است موجب گسترش بیماریهای خطرناک در سطح جامعه شود.

این سوسکها ، سرعت تولید مثل بالایی داشته و به سرعت ممکن است تکثیر شوند که در این صورت مهار آنها ممکن است بسیار دشوار شود.

راه حل مناسب برای ریشه کردن آنها ، استفاده از سموم استاندارد شیمیایی و انجام سمپاشی به روش صحیح آن است. یک سمپاش حرفه­ای با سنجش محیط و وضعیت ساختمان ، مهمترین مکانها برای انجام عملیات سمپاشی را شناسایی میکند . انجام صحیح سمپاشی در کنار استفاده از سموم شیمیایی استاندارد و موثر موجب ریشه کن شدن حضور سوسکها و زاد و ولد آنها می شود.

 

ضرورت سمپاشی سوسکهای بزرگ

عده­ای به اشتباه گمان میکنند که چون فقط یک یا دوبار این حشره را در منزل یا محل کار خود دیده­اند و توانسته­اند به کمک اسپریهای حشره کش آنها را از بین ببرند ، دیگر نیازی به انجام عملیات سمپاشی ندارند . اما موضوع اینجاست که انجام روش صحیح سمپاشی نه تنها موجب عدم هجوم سوسکها در آینده میشود و از این مساله پیشگیری می­نماید ، بلکه مانع تخمگذاری سوسکهای بارور در ساختمان میشوند. ضمن آکه ممکن است یک سوسک بارور پیشتر تخمگذاری خود را در درزها و شکافهای ساختمان انجام داده شده باشد و بعد از گذشت زمان کافی سوسکهای بالغ بسیاری در ساختمان مشاهده شوند.

از طرفی نکته دیگری که اهمیت سمپاشی را بیشتر نشان می­دهد این نکته است که حیات سوسکهای بزرگ زندگی انسانها را به مخاطره می­اندازد. این سوسکها میتوانند ناقل بسیاری از بیماریهای خطرناک باشند. از جمله بیماریهایی که از طریقشان منتقل میشود وبا ، فلج اطفال و اسهال است . همچنین این سوسکها ممکن است واکنشهای آلرژیکی را بر روی پوست سبب شوند .

این موجود از مدفوع انسان ، فاصلابها ، خلط سینه ، پسماندهای بیمارستانی ، غذاهای فاسد و زباله­ها تغذیه می­کنند. در زمان ترک محل تغذیه توسط سوسکهای بزرگ، ریزه­های تغذیه آنها بر بدن و پاهای پرزی شکل آنها می­چسبد و در رفت و آمدهای آنها و نقل مکان کردنشان به نقاط مختلف، این ریزه­ها از بدن آنها جدا شده و مثلا بر روی ظروف یا وسایل مختلف میچسبند. بدین گونه است که این آلودگیها به بدن انسان منتقل شده و موجب بیماری میشود.

 

انواع سوسک بزرگ

سوسکها گونه­ های مختلفی دارند، اما شایعترین آنها عبارتند از سوسکهای آلمانی، آمریکایی، شرقی که تفاوتهایی در شکل ظاهری اندازه و نوع تغذیه دارند. اما در این مقاله توجه ما به سوسکهای بزرگ م­باشد که معمولا در فصول گرم بیشتر دیده می شوند. طول این سوسک معمولا 5 تا 7 سانتی متر می باشد . معمولا آنچه ما آنرا به عنوان سوسک بزرگ در نظر می­گیریم همان سوسک آمریکایی است.

این سوسکها معمولا در هر بار تخمگذاری بین 16 تا 40 تخم میگذارند . این تخمها طی فرآیندی تقریبا چهل روزه از تخم خارج شده و به حیات خود ادامه می­دهند. سوسک بالغ بصورت طبیعی می­تواند یک سال عمر کند.

 

مکان و زمان مناسب سمپاشی سوسک بزرگ

محل زندگی این سوسکها در آبراهها ، فاضلابها و چاله ­ها می­باشد . بنابراین بهترین مکان برای از بین بردن آنها و انجام عملیات سمپاشی همین مکانهاست. از طرفی مناسبترین مکان برای تخمگذاری سوسکهای بزرگ و بالغ مکانهای تاریک است. از این رو در انجام عملیات سمپاشی شناسایی این مکانها بسیار با اهمیت است و در انجام یک سمپاشی موفق بسیار موثرمی­باشد.

یکی دیگر از مکانها مورد علاقه سوسکها، پشت رادیاتورها و لوله­های آب گرم است که باید فرد سمپاش به آنها توجه بیشتری نماید.

سوسکهای بزرگ معمولا در فصل گرما و با توجه به گرم شدن زمین به لایه ­های بالاتر و به سطح زمین می­آیند. بنا براین توصیه می شود که در آستانه شروع فصل گرما، سمپاشی را انجام دهیم.

توصیه میشود که فرآیند سمپاشی در رستورانها ، کارخانه­ های تولید مواد غذایی و آشپزخانه های صنعتی بیش از یک بار در سال انجام شود ، زیرا این مکانها از نظر بهداشتی بسیار حساس بوده و ممکن است عدم رعایت اصول بهداشتی در آنها اثرات جبران ناپذیری در سلامت انسانها داشته باشد.

 

نکات مهم در سمپاشي سوسک بزرگ

  • چند نکته مهم در سمپاشی سوسکهای بزرگ وجود دارد که رعایت آنها نتایج بهتری را به همراه خواهد داشت. استفاده از سموم استاندارد در انجام عملیات سمپاشی بسیار مهم است. استفاده از مواد غیر استاندارد میتواند اثرات زیان باری را بر روی بدن انسان داشته باشد و حتی موجب مسمومیتهای خطرناکی شود.
  • سمپاشی باید به افراد متبحر سپرده شود زیرا این افراد با رعایت همه جوانب احتیاطی و اصول بهداشتی این کار را انجام داده و امکانات کافی برای آن را دارند.
  • بعد از سمپاشی نباید محلهای سمپاشی شده شسته شود زیرا سموم از بین رفته و عملیات سمپاشی را خنثی می­کند.
  • ظروف و وسایلی که در طول روز با آنها سرو کار داریم و آنها را لمس می­کنیم را باید در هنگام سمپاشی دور از دسترس قرار داد و جهت اطمینان بیشتر برای استفاده مجدد بهتر است که آنها را بشوییم.
  • اسباب بازی کودکان در هنگام سمپاشی باید دور از مکان سمپاشی قرار گیرد تا بعد از سمپاشی سلامت آنها را به خطر نیاندازد.

 

هزینه سم پاشي سوسک بزرگ

نرخ و هزینه سمپاشی سوسک بزرگ کاملا وابسته به متراژ ساختمان میباشد. زیرا برای سمپاشی ساختمانها با متراژ بالاتر نیاز به استفاده از سموم بیشتری است. باید توجه داشت صرفا نیابد به خاطر کاهش هزینه از سم پاشی بعضی نقاط غافل شد.

نرخ سمپاشي برای سوسکهای بزرگ در ویلای بالای 100 متر 150 تا 200 هزار تومان است. این تفاوت بسته به میزان سم و نوع آن می تواند متغیر باشد.

برای آپارتمان با متراژ کمتر از 100 متر نیز هزینه­ای بین 130 تا 150 هزار تومان باید در نظر گرفته شود.

 

در پایان به شما توصیه می­کنیم ، حتی اگر در محل کسب و کار خود و در منزل سوسک بزرگی مشاهده نکرده ­اید و یا تعداد آنها بسیار کم است ، باز هم بنا بر همان دلایلی که در بالا به آن اشاره نموده­ ایم ، عملیات سمپاشی سوسک بزرگ را جدی گرفته و آنرا به شرکتهای معتبر بسپارید .بخصوص اگر محل کسب و کار شما با تغذیه افراد جامعه رابطه مستقیم دارد ، این عملیات را بیش از یک بار در سال انجام دهید.

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سمپاشی ماهان است.
انصراف