به وبسایت سمپاشی ماهان خوش آمدید

سمپاشی آپارتمان

سمپاشی آپارتمان ها

سمپاشی آپارتمان

اگر برای نابودی حشرات و موجودات مزاحم در آپارتمان ها نیاز به کمک دارید سمپاشی ماهان در خدمت شماست

سمپاشی آپارتمان با جدیدترین سم های استاندارد ایرانی و خارجی بدون هرگونه اثرات سوء برای شما عزیزان

مشاوره رایگان سمپاشی آپارتمان تنها با یک تماس

بالاترین درصد نابودی انواع حشرات ، سوسک و موش با مناسب ترین قیمت سمپاشی آپارتمان

تلفن سمپاشی ماهان

" اگر برای سم پاشی آپارتمان نیاز به یک مجموعه مطمئن دارید ، سمپاشی ماهان را انتخاب کنید "

 

هر آنچه که باید در رابطه با سمپاشی آپارتمان بدانید

در بسیاری از موارد سمپاشی آپارتمان برای از بین بردن انواع حشرات موذی الزامی است. انواع مختلف سوسک مانند سوسک ریز ، سوسک فاضلابی ، هزارپا ، مگس ، ساس ، پشه و حتی مارمولک ممکن است در آپارتمان شما دیده شوند. قطعا وجود حشرات موذی در خانه علاوه بر مزاحمت باعث آزار و انتقال بیماری خواهند شد. برخی افراد با استفاده از اسپری حشره کش این مشکل را حل می کنند ، اما ممکن است حشرات موذی مدت ها در خانه شما بوده اند و شما متوجه وجود آن ها نشده باشید که در این صورت خانواده بزرگی از حشرات موذی در خانه شما تشکیل شده است. بنابراین در چنین شرایطی برای از بین بردن حشرات موذی توصیه می کنیم به فکر سم پاشی آپارتمان باشید. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با نحوه سمپاشی آپارتمان و قیمت آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، همراه ما باشید...

 

نکات کلیدی سمپاشي آپارتمان

به منظور رفع الودگی محیط آپارتمان و از بین بردن حشرات موذی ، سمپاشی یکی از اقدامات مهمی است باید انجام شود. آلودگی ناشی از وجود حشرات موذی در آپارتمان باعث بروز انواع بیماری و میکروب در خانواده شما خواهد شد. بنابراین سمپاشی آپارتمان برای رهایی از این مشکل و بهبود وضعیت سلامت کودکان و بزرگسالان حائز اهمیت است. توصیه می کنیم در فصل گرما حتما اقدام به سمپاشی ساختمان خود نمایید.

سمپاشی منزل علاوه بر از بین بردن انواع حشرات موذی اقدامی برای جلوگیری از زاد و ولد آن ها خواهد بود. البته توجه داشته باشید که مقدار و دوز سموم مورد استفاده در سمپاشی با توجه به نوع حشرا موذی و محیط آپارتمان شما توسط کارشناس سمپاشی انتخاب می شود. لازم به ذکر است که مقدار غلظت سموم مورد استفاده در محیط خانه یا محل کار ممکن است باعث بروز مشکلات تنفسی ، بیماری های قلبی و ریوی برای افراد خانه و حتی حیوانات خانگی شود. در صورتی که سمپاشی مجتمع مسکونی به صورت اصولی و در بازه زمانی مناسب انجام گردد باعث از بین رفتن حشرات موذی خواهد شد.

 

نکته : در یک آپارتمان چند واحد ، نمی توان سمپاشی را تنها برای یک واحد انجام داد ، زیرا ممکن است نتیجه مطلوب و رضایت بخشی نداشته باشد. در واقع سمپاشی آپارتمان بهتر است از پشت بام تا موتورخانه و پارکینگ انجام گردد.

 

سمپاشی آپارتمان برای چه نوع حشرات موذی مناسب است

همان طور که ذکر شد برای دفع حشرات و جانداران موذی ، سمپاشی آپارتمان یک راه حل ایده آل و مناسب است. به طور کلی سم پاشی ویلا برای از بین بردن انواع سوسک ، موش ، ساس ، کنه ، مورچه ، هزارپا ، عقرب ، رتیل ، خرخاکی ، کک و مارمولک قابل انجام می باشد. البته در برخی موارد تنها با یک دوره سمپاشی ، مشکل حل نمی شود و طبق نظر کارشناس سمپاشی باید در دوره های تخم گذاری حشره مورد نظر مجددا سمپاشی انجام گردد.

توصیه می کنیم برای سمپاشی خانه ها و آپارتمان های قدیمی حتما از خدمات شرکت های معتبر سمپاشی بهره مند شوید ، زیرا ممکن است گاهی اوقات انجام روش های مختلف سمپاشی خانگی برای از بین بردن برخی حشرات موثر نباشد.

 

سمپاشی آپارتمان و نحوه مقابله با حشرات مزاحم

سوسک از جمله حشرات موذی است که در مکان های تاریک و گرم یافت می شود. سوسک ها به خوردنی های شیرین علاقه مند هستند. یکی از راه حل هایی که برای از بین بردن ها سوسک ها مورد استفاده قرار می گیرد ، استفاده از نفت می باشد. شما می توانید نفت را در سوراخ های موجود در خانه بریزید و سپس روی آن ها بپوشانید ، در این صورت این جانور موذی به راحتی از بین خواهد رفت.

در فصول گرما پشه و مگس در محیط خانه دیده می شود. برای از بین بردن پشه می توانید پیاز و پرتقال را در گوشه از خانه قرار دهید ، پشه ها از بوی پیاز و پرتقال فراری هستند. هم چنین توصیه می کنم برای جلوگیری از وجود پشه ، دمای خانه را خنک نگه دارید. هم چنین برای جلوگیری از وجود مگس در محیط خانه بهتر است حدالامکان نظافت را رعایت کنید. همان طور که می دانید زباله ها و بوی بد باعث پیدایش مگس در محیط خانه می شوند.

از دیگر حشرات موذی که ممکن است در خانه یا آپارتمان ها یافت شود ، مورچه می باشد. برای فراری دادن مورچه ها می توانید از نعناع ، نمک ، فلفل ، لیمو ، بذر میخک ، سرکه سفید ، دارچین و غیره استفاده کنید. مورچه ها نسبت به موارد ذکر شده آلرژی دارند و در صورتی که با هر یک از آن ها تماس داشته باشند ، فراری می شوند.

به طور کلی برای دفع انواع حشرات موذی روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. اما برخی از روش ها ممکن است باعث بیماری های ریوی و مشکلات تنفسی و حتی آسیب رساندن به محیط زیست شوند. بنابراین توصیه می کنم اگر اطلاعاتی در زمینه دفع حشرات موذی ندارید حتما از خدمات بهترین سمپاشی آپارتمان بهره مند شوید.

 

هزینه سمپاشی آپارتمان در تهران

قیمت سمپاشی آپارتمان در تهران نرخ ثابتی ندارد و با توجه به متراژ آپارتمان تعیین می شود. البته بسیاری از شرکت های سم پاشی برای محیط هایی که کمتر از 50 متر باشد نرخ ثابتی را در نظر گرفته اند. هزینه سمپاشي در مجموعه ما با توجه به نرخ اتحادیه محاسبه و به مشتری اعلام خواهد شد. به علاوه سمومی که در فرآیند سم پاشي مورد استفاده قرار می گیرند باکیفیت بوده و دارای مجوز وزارت بهداشت هستند.

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سمپاشی ماهان است.
انصراف